Firmamız Gata Raf teknolojinin gelişmesi ve endüstrinin depolama ihtiyaçlarını karşılaması doğrultusunda en doğru raf sistemlerini geliştirmekte ve üretmektedir. Sektörün ihtiyacına göre, Çelik Raf sistemleri, Depo Raf sistemleri, Mini Rack Raf sistemleri, Raylı Arşiv Dolapları ve Market Rafları gibi birçok depolama ürünleri üretir. Fabrikalarda, marketlerde, arşiv odalarında ve depolarda ve bir çok alanda ihtiyaç duyulan rafları Gata Raf kalitesi ve garantisi ile üretir ve satışını yapar. Genç çalışan kadrosu ile depolama sorunlarınıza en etkili çözümü en kısa sürede hizmetinize sunar.

İsteğinize ve ihtiyacınıza göre en doğru tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Depolama sorununa en etkili çözümü raf sistemleri ile sunan Gata Raf, son teknoloji üretim yöntemlerini kullanır. Raf yapımında ve depolama işlerinde ağır yükleri taşıyamamak ve raf sistemlerinin ağır olması gibi problemlere mühendislik çözümleri ile cevap olur. Raf sistemlerinde aranan firma olmayı başarmış Gata Raf, raflarını çelik saclardan ve plastiklerden üretir. Rafların uzun ömürlü olması, paslanmaması ve dayanıklı olması açısından çelik saclar tercih edilen en iyi malzemedir. Malzeme üretimlerini ISO 9001, ISO 14001 gibi standartlarda yaparak, iş güvenliğine ve çevre duyarlılığına önem verir. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren firmamız kaliteyi en uygun fiyata almanızı sağlar.

Gata Raf, imalatın yanı sıra raf montajı, raf demontajı, yardımcı ürünler tedariği (pim, civata, ayak papucları, sabitleme elemanları, birleştirme elemanları, yedek sac ve profil malzemesi gibi), tamirat, tadilat, raf modifiye etmek gibi birçok hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve iş sürekliliği açısından sürekli yedek parça stoğu ve teknik desteği bulunmaktadır. Raf yaptırmak istediğiniz alanı profesyonel ekibi ile keşif yapar, en doğru raf sistemi için sizler ile fikir alışverişi yaparak karar verir.  Ayrıca tüm bu işleri en kısa zamanda yapıp, işletmenizde depolamadan kaynaklı oluşacak zararları en aza indirir.

Sitemiz üzerinden ürünlerimizi ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Nasıl bir raf sistemine ihtiyacınız olduğunu, rafları hangi işler için kullanacağınız gibi bilgileri bizlere iletmeniz halinde sizlere en doğru şekilde yardımcı olabilir ve en uygun hizmeti sizlere verebiliriz. Gerektiği durumlarda ücretsiz keşif yaparak sizler için en uygun çözümleri bulabiliriz.