KOMPAKT RAYLI ARŞİV DOLABI

Kompakt Raylı Arşiv Dolapları, öncelikli amacı evrakları ve dosyaları düzenli bir şekilde saklamak ve muhafaza etmek amacıyla kullanılan arşivleme sistemlerinden biridir. Raylı arşiv dolabı, bir ray üzerinde arka arkaya sıralanmıştır kapaklarının aralarındaki kauçuk contalar sayesinde tozlardan ve dış etkenlerden içerisindeki malzemenin korunmasını amaçlayarak üretilir. Dolaplar tamamen birbirine 0 derece birleştirilir bu şekilde tasarlanıp üretilir.  Dolap ve kapak aralarında boşluk kalmaz. Raylı arşiv dolaplarının harici bir dolap seçimizde dosyalar düzensiz olacak ve her şey daha fazla yer kaplayacaktır. Arka arkaya sıralanan raylı arşiv dolabı sayesinde dosyalarınız fazla yer kaplamayacak, küçücük alanları bile geniş arşiv odalarına dönüştürebilirsiniz.

Kompakt Raylı Arşiv dolabında yer alan yan kısımlarındaki bölmelere etiketleme yaparak dolaplarınızı düzenlemeniz ve ulaşılabilirlik yönünden daha rahata ermeniz mümkündür. Böylelikle dolapların yanına bakarak o bölmenin içinde neler olduğuna dair bir fihrist oluşturabilirsiniz.  Böylelikle aradığınız dosyaları bulma konusunda zaman kaybetmezsiniz. Raylı arşiv dolapları sayesinde hem yer açısından hem de zaman açısından size avantaj sağlar. Dosyalarınızın koruma açısından en güvenilir yöntemidir raylı arşiv dolapları. Kilit sistemi sayesinde gizli dosyalara erişimi engelleyebilirsiniz. Gizli kalması gereken dosyaları ancak erişimine izin verdiğiniz kişilerin görebilmesi açısından önemli bir özelliktir. Raylı arşiv dolapları bu özelliği bakımından özellikle bankalar, hastaneler, devlet kurumları gibi gizliliğin esas alınması gereken kurumlarda daha çok tercih edilmektedir. Kullanılacak olan alanlarda dosyalarınızı güvenli ve kullanışlı bir şekilde ve az yer kaplayacak şekilde tasarlanıp, istenilen ölçü seçenekleri ile üretilmektedir.

 

Raylı arşiv dolaplarının özelliklerini gelin beraber inceleyelim:

 

Kompakt Raylı arşiv dolapları 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite ile desteklenen DKP sacdan üretilmektedir.

Dış cephe kısmında yüksek kaliteli elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.

Dolap kapakları ve bazı bölmeleri üst, alt ve orta kısımlarda gizli bölmeler halinde veya belirli noktalarda olmak üzere 2 veya 3 noktadan kilitlenme seçeneğine sahiptir.

Kapılar takviyeli isteğe göre sayıları arttırılıp azaltılabilir ve 180 derece açılmaktadır.

2 anahtarlı biri yedek kromajlı gömme kilit kullanılmaktadır.

Dolap içerisindeki raflar 35 mm aralıkla istenilen bölme haznesi olanağı dahil her ölçüye ayarlanabilir.

Kompakt Raylı Arşiv Dolapları Ürün Görselleri